14 jan 2020

Startlijst finale kompaan

Donderdag 16 januari

aanvang: 19.00

nr.RuiterPaardKl.P.nr.
1Miranda BethelehemSunshineM118
2Rebecca HoffmannEtoritoB6
3Malon Reuvekamp?B6
4Ankie de VriesSytaB6
5Esther vd KampHykeL110
6Anita SmitsSandorL110
7Yvonne KompaanC-BornL110
8Caroline BrandsmaObertaL214
9Danielle VerboomForentoL214
10Ingrid BethelehemEmiliandra GL214
11Zenna DingelhoffUmorkaB6
12Neeltje de GrootJamailaB6
13Anne Boukje vd VeenJuliaB6
14Sandra de GrootKaliaL110
15Margo AntonidesLady GagaM222
16Rian Huitema (HC)Flash BlackZ126
17Wilma BethelehemCryptogramZ126
18Mayke BaasDarwinZZL34

06 jan 2020

Startlijst vd bosch

Startlijst 7januari vd Bosch

Aanvang 18:00

nr.RuiterPaardKl.Cat.P.nr.
1Frederiek Hagoort?AAABix1-09
2Silke BaasBlack AngelBB6
3Ayla BaasStarlightM2D22
4Jasmein de BoerAntonM2D22
5Amarenske MietesJames BontL1C10
6Elyne de JongUlenaL1E10
7Meike de JongSinneBE6
8Sigrid MietesZonnedameBD6
9Aimee OordAld Feart’s AnnechienBE6
10Alieke HoekstraMightyBD6
11Ismay ThomasGaristoBD6
12Kim RobbenDaimond Hit’s Beauty HM1E18
13Elise ZielFan FanBD6
14Yvette ZielNansumL1C10
15Jasmein de BoerKingM1D18

17 dec 2019

clubblad

De nieuwe clubbladen liggen weer voor jullie klaar in de kantine van de manege

Veel leesplezier!

17 dec 2019

Veel deelnemers minimarathon mennen in Sonnega

Sonnega – De Menvereniging van de Linderuiters organiseerde zaterdag een minimarathonwedstrijd in de manege De Caprilli in Sonnega. Hiervoor was veel belangstelling, er kwamen maar liefst 60 combinaties aan de start. De menners legden tweemaal het parcours af en beide tijden werden gedeeld voor het eindresultaat.

Eén van de deelnemers was de zeventienjarige Anouk Versluis met haar pony Raphael. Zij kwam uit in de jeugdklasse en werd verdienstelijk tweede. Anouk reed eerst onder het zadel, maar door een heupblessure is zij een jaar geleden met haar 13-jarig pony met mennen begonnen, eerst recreatief en nu de wedstrijden marathon, dressuur en vaardigheid.

Zij heeft het mennen niet van een vreemde. Haar vader Paul Versluis is een bekende menner en heeft al diverse prijzen gewonnen. Zij krijgt les van hem, maar ook van een andere menner. Paul Versluis was nu de groom en gaf wat aanwijzingen. ‘We hebben er vooral veel plezier in en dat is een goede basis om wedstrijden te rijden”, aldus vader en docht Versluis, lid van de Menvereniging Noordwolde.

(foto: Lenus van der Broek)

01 dec 2019

Startlijst vd Wal 2december

aanvang 17.30 uur
1. Siemen Dijkstra           B   55
2. Gerrit Jongschaap       B   55
3. Marian Bosma             L   57
4. Corné Hopman           M   59
5. Jannes vd Wal             M   59
6. Angela Hoekman        M   59
7. Jan Baas                        M   59
8. Gerrit Hop                    B   55
9. Jaap Bijsterbosch        B   55
10. Oene Bosma               L   57
11. Mariët Hopman         Z   63
12. Ilse Hornstra            ZZ   67
13. Veerle Boomgaard    L   57
14. Jan Kamps                 M   59
15. Heleen vd Koppel     B   55
16. Gerrit Jongschaap     L   57
17. Martin Giezen          ZZ   67
18. Bouke Spijksma         L   57
19. Henry Borg                M   59
20. Brenda Kaptein         B   55
21. Romy Moeken            B   55
22. Willemien v Putten   B   55
23. Ester Heldens             B   55
24. Han Ketel                    B   55
25. Yvonne Veenings       B   55
26. Imke Weemstra         B   55

01 dec 2019

Uitslag kompaan

Klasse B.
1e prijs voor Anita Smits met Sandor – 198 punten
2e prijs voor Ankie de Vries met Syta – 196 punten
Klasse L1/L2.
1e prijs voor Sandra de Groot met Kalia Areina – 204 punten
2e prijs voor Yvonne Kompaan met C-Born – 190 punten
Klasse M1/M2.
1e prijs voor Miranda Bethlehem met Sunshine – 189 punten
Klasse Z1/Z2.
1e prijs voor Wilma Bethlehem met Cryptogram – 206,5 punten
Klasse ZZL.
1e prijs voor Mayke Baas met Darwin – 231,5 punten

01 dec 2019

Uitslag heidehof

Klasse Bixie.
1e prijs voor Frederiek Hagoort – 77 punten
Klasse B Cat. B.
1e prijs voor Sigrid Hof – 191 punten
Klasse B Cat. C.
1e prijs voor Hiske Hulzinga met Delius – 188 punten
Klasse B Cat. D.
1e prijs voor Alieke Hoekstra met Mighty – 216,5 punten
2e prijs voor Ismay Thomas met Garisto – 204,4 punten
Klasse B Cat. E.
1e prijs voor Meike de Jong met Sinne – 179,5 punten
Klasse L1 Cat. A
1e prijs voor Marit Hoffmann met Sam – 188,5 punten
Klasse L1/L2 Cat. C.
1e prijs voor Yvette Ziel met Plurck – 194 punten
Klasse L1/L2 Cat. D.
1e prijs voor Sarah-Anna Brinkman met Steerwolde’s Dior – 185 punten Klasse L1/L2 Cat. E.
1e prijs voor Elyne de Jong met Ulena – 175 punten
Klasse M1/M2 Cat. D.
1e prijs voor Jasmein de Boer met Anton – 194,5 punten
2e prijs voor Ayla Baas met Lotje – 190,5 punten
Klasse M1/M2 Cat. E.
1e prijs voor Kim Robben met Diamond Hit’s Beauty – 187 punten

1e onderlinge wedstrijd voor : -Frederiek Hagoort, Ilse Hoekstra en Aimee Oord.

24 nov 2019

Starlijst kompaan 28 november

STARTLIJST KOMPAAN 28 NOV
aanvang 19.15 nr.
Ruiter                              Paard           Kl.  P.nr.
1 Miranda Bethlehem Sunshine     M1  17
2 Arthur Hoffmann     Etorito          B      5
3 Zenna Dingelhof        Umorka       B      5
4 Yvonne Kompaan      C-Born         L1    9
5 Sandra de Groot       Kalia Areina L1    9
6 Danielle Verboom    Forento         L2   13
7 Caroline Brandsma  Oberta           L2  13
8 Margo Antonides     Lady Gaga     M2  21
9 Lynn Koning             Theun             L2  13
10 Wilma Bethlehem Cryptogram   Z1 25
11 Sandra de Groot      Tys T. van     Z1 25
                                         Sessing
12 Mayke Baas              Darwin        ZZL 33

24 nov 2019

Startlijst heidehof 26 november

STARTLIJST HEIDEHOF TROFFEE 26 NOV
Aanvang: 17.00 nr.
     Ruiter                      Paard   Kl.   Cat.   P.nr.
1 Sophie Dassen           Chico   B      B       5
2 Silke Baas Black       Angel  B       B       5
3 Ilse Hoekstra             Doux    B      B       5
4 Hiske Hulzinga        Delius  B       C      5
5 Sigrid Mietes            James   B       C     5
                                       bond
6 Esmee van Brussel  Joiners B        D    5
                                        joky
7 Mirthe Steenbeek    Fleur    B       D    5
8 Femke Hoekstra       Goya     B      D    5
9 Alieke Hoekstra        Mighty  B       D   5
10 Rebecca Hoffmann Matcho  B       D   5
11 Aimee Oord           Ald Feart’s  B  E   5 
                                       Annechien
12 Meike de Jong         Sinne    B      E     5
13 Ismay Thomas       Garisto B      D     5
14 Elise Ziel                 Fan-Fan B      D     5
15 Jasmein de Boer     King     M1    D     17
16 Marit Hoffmann     sam      L1     A     9
17 Yvette Ziel                Plurk    L1     C     9
18 Sarah-Anna            Steerwolde’s  L1 D 9
     Brinkman                Doir
19 Ayla Baas                Lotje      M1   D   17
20 Amarenske Mietes James  L1 C 9 
                                         Bont
21 Elyne de Jong          Ulena    L1    E   9
22 Emma Dassen         Dakota  M1  D   17
23 Kim Robben            Diamond M1 E 17 
                                        Hit’s Beauty
24 Jasmein de Boer      Anton    M2  D  21
25 Sarah-Anna             Bjirmen’s Jens L1 D 9
     Brinkman
26 Ayla Baas                 Starlight  M2  D  21

01 okt 2019

Voorlopige startlijst oefenparcours 4 oktober

  1. Sophie 50
  2. Sven Pieter 60
  3. Sophie
  4. Sven Pieter
  5. Neeltje
  6. Esmee
  7. Ismay
  8. Neeltje
  9. Esmee 70
  10. Ismay
  11. Sigrid
  12. Anna
  13. Sigrid
  14. Anna 80
  15. Jasmein
  16. Marit
  17. jasmein
  18. Marit
  19. Meike
  20. Veerle
  21. Rebecca
  22. Meike
  23. Veerle
  24. Rebecca
  25. Emma
  26. Christa
  27. Emma 90
  28. Marit
  29. Christa
  30. Marit
  31. Rebecca
  32. Rebecca
  33. Carolien 100
  34. Jasmein
  35. Carolien
  36. Jasmein
  37. Elyne
  38. Kim 110
  39. Elyne
  40. Kim
Opbouwen parcours, 18:30; opbouwen: ouder(s) van: Sophie, Neeltje,
Myrthe, Esmee, Ismay, Sigrid, Anna
Afbreken: (ouder(s) van): Jasmein, Marit, Meike, Veerle, Christa,
Carolien, Kim
Voor de vlotte doorgang: graag zoveel mogelijk helpen met verhogen.
Let goed op wanneer je moet, evt. wijzigingen graag ruim vantevoren
doorgeven.
We gaan uit van 3 minuten per ronde, dus 20 per uur.

« Prev - Next »